Druhý ročník česko-slovenské hudební soutěže MUZIKOMAT pro mladé neprofesionální kapely je tady!

Publikované 27.02.2015 15:31

Děláš muziku, baví Tě a jde Ti to? Tak se přihlas, soutěž s námi a rozjeď svou hudební kariéru přes MUZIKOMAT! V dubnu letošního roku bude spuštěn další ročník tohoto hudebního projektu pro mladé neprofesionální kapely a muzikanty jednotlivce bez ohledu na žánr. Tak neváhej!

MUZIKOMAT, společný projekt v rámci přeshraniční spolupráce mezi Domem kultury Vsetín a Domem kultury Púchov, má za cíl poskytnout prostor pro prezentaci a podporu mladým muzikantům a neprofesionálním kapelám různých žánrů z příhraničních oblastí Moravy a Slovenska. O výsledku a vítězi soutěže rozhodne hudební kvalita, ale především přízeň fanoušků.
 
Zapojte se s námi do soutěže a úspěšně odstartujte svou hudební kariéru! Co pro to musíte udělat?
 
Zaregistrovat se v průběhu měsíce dubna a května prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách projektuwww.muzikomat.eu, kde jednotliví účastníci uvedou základní informace o sobě či kapele, přiloží jednu profilovou fotografii a vloží minimálně dvě, maximálně tři zvukové nahrávky ve formátu mp3. Projekt má za cíl také vzájemné jazykové přiblížení obou těchto sousedících národů. Podmínkou pro soutěžící je tak zapojení se do projektu alespoň s jednou svou autorskou skladbou v rodném jazyce (češtině nebo slovenštině). Všechny soutěžní skladby musejí být otextované.
 
O výsledku a vítězi soutěže rozhodnou fanoušci, kteří budou své hlasy v průběhu měsíce června, července až do 16. srpna odevzdávat přímo na webových stránkách MUZIKOMATu, kde budou dva žebříčky – český a slovenský. Každý fanoušek tak bude moci udělit dva hlasy – jedné české a jedné slovenské kapele. Na základě výsledků hlasování vzejdou dva vítězové soutěže (nejlepší český a nejlepší slovenský interpret), kteří obdrží největší počet hlasů.
 
Více informací o projektu včetně podmínek soutěže a vyhlášené výhry naleznete na www.muzikomat.eu.
 
 
Projekt vznikl za podpory Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj – Společně bez hranic, Fondu mikroprojektů a Regionu Bílé Karpaty – Správce Fondu.

Archív novinek

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Euroregión Bílé-Biele Karpaty Trenčiansky samosprávny kraj
FOND MIKROPROJEKTŮ

Úvod
Aktuality
Podmienky súťaže
Prihlásiť sa do súťaže
Prehľad súťažiacich

O nás
Kontakty
Koncerty

Dům kultury Vsetín, spol. s r.o.

Dům kultury Vsetín, spol. s r.o.
Svárov 1055
755 01 Vsetín

tel.: (+420) 575 755 255
e-mail: dkvsetin@dkvsetin.cz
web: www.dkvsetin.cz

Dom kultúry Púchov

Dom kultúry Púchov
Hoenningovo námestie 2002
020 01 Púchov

tel.: (+421) 042 4631 302
mob.: (+421) 0908 718 662
e-mail: dkpuchov@pobox.sk
web: www.dkpuchov.sk